PMI, iQOS Dünyasını Tanıttı

Gönderen

PMI, iQOS Dünyasını Tanıttı

Milano Tasarım Haftası 2019 9 Nisan’dan 14’ünedir, ve Philip Morris, iQOS World başlıklı etkinlikte bir sergi açtı.

Heykel Tasarımcısı Alex Chinneck, Milano Tasarım Haftası boyunca 50.000’den fazla katılımcı tarafından görülmesi beklenen sergiyi tasarladı. Serginin sıra dışı görsellerinde yenilik ve yeni düşüncenin izleyicilerinde izlenim yaratılması amaçlanıyor. Chinneck’e göre:

Tanıdık materyaller ve mimari formlar alarak ve onların olağanüstü şekilde davranmalarını sağlayarak, ziyaretçilerin mümkün olana ilişkin algılarını değiştirmek için IQOS ile birlikte çalışıyoruz. Fermuarın tekrar tekrar kullanılmasıyla, cephesinin, zeminlerinin ve duvarlarının ardında ne olduğunu şakacı bir şekilde yeniden hayal etmek için görünüşte tarihi Milanlı bir binanın dokusunu açtık. Ethereal ışık her boşluğa akar, alanı renkle doldurur ve işi pozitiflik ve potansiyel duygusuyla doldurur.

Daha pragmatik bir ifadeyle, serginin amacı katılımcılara PMI’nin nikotin tüketiminin ve algılarının bugün olduğundan çok daha farklı olduğu bir geleceğe doğru bastırdığı duygusunu vermektir.

PMI, bilim ve yeniliğe dayalı olan tütün endüstrisinin dönüşümüne öncülük ediyor. Amacımız dumansız bir gelecek yaratmak; yani, IQOS gibi dumansız ürünlerin sigarayı toplumun yararına bıraktığı bir gelecek. Tam da bu düşünce, IQOS ile Alex Chinneck arasındaki işbirliğimizi doğal olarak yönlendiren geleceğin alternatif bir vizyonunu ortaya çıkarmayı hedefliyor.

İQOS sistemine zaten aşina olan katılımcıların ilgisini çekmesi, iQOS 3 ve iQOS 3 MULTI cihazlarının sergilenmesi olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Yeni Haberler