Smok Nord Pod Ultra Taşınabilir Pod Elektronik Sigara

Gönderen

Smok Nord Ultra Taşınabilir Pod Elektronik Sigara , uzun ömürlü 1100mAh şarj edilebilir pil, seramik bobin ve yeniden doldurulabilir 3 mL kartuş tasarımını birleştirdirdi. Zarif tam donanımlı pod kategorisinin gülü bir ürün. Modern görünüme sahip olan pod elektronik sigaralar arasında en çok tercih edilen seçeneklerin başında Smok Nord Pod Kit modeli geliyor. Kullanılabilirlik açısından yarattığı farkla, her kullanıcının özel olarak aradığı ayrıcalıkları bulabilmesini sağlayan özelliğe sahiptir. Tek düğme yardımıyla tetiklenebilmesi avantajı sayesinde gelişmiş sürüme sahiptir. Donanımının modern ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış olması, elektronik sigara keyfini tam anlamıyla yaşamak isteyenler için uygun durumda. Fonksiyonel açıdan sahip olduğu her detayla beraber kullanım süresi boyunca en iyi standartlara sahiptir. Dış görünümünde mevcut olan yeniliklerinin tamamı aktif olarak kullanımda kullanıcıların şıklığını yansıtan detaylara sahiptir. Kaplama görünümüyle beraber hem renk seçenekleri hem de üzerinde yer alan detayların tamamında eşsiz seviyede farkları sunuyor.


Smok Nord Pod Kit Elektronik Sigara Fiyatı

Yüksek Güç Kapasitesine Sahip smok nord taşımaya uygun boyutlarıyla beraber sağlanan kompakt görünüm Smok Nord Pod Kit elektronik sigara en iyi standartları beraberinde getirmektedir. Gücün yüksek seviyede belirlenmiş olmasıyla 1100mah pil kapasitesi sayesinde günlük kullanımların tamamında en iyi performansı sunuyor. Smok Nord Fiyatı devamlı değişmekle birlikte biz bünyemizde en uygun fiyatla sabitlemeyi amaç edindik. Geliştirilmiş modern bataryası sayesinde her an kullanıma uygun olarak bulunabilecek elektronik sigara modeli güç kapasitesiyle fark yaratmakta. Akıllı pil ömrü göstergesinin bulunuyor olması, kullanıcıların her zaman güç tüketim oranlarını görebilmesine olanak sağlama adına tasarlanmış durumdadır. Likit kapasitesinin standartlardan daha iyi durumda olması sürekli olarak likit dolumu yapılmasına gerek kalmadan kullanımı sağlar avantajı sunuyor. Güç üretiminin yüksek olması buharın etkili şekilde hissedilmesi olanağını sağlamada etkin role sahiptir.

Smok Nord Pod Kit Elektronik Sigara Paket İçeriği

Tam donanımlı olarak sunulan Smok Nord Pod Kit Elektronik Sigara, ilk kullanımdan itibaren farkını gösteren özelliğe sahiptir. İçeriğinin gelişmiş seviyede olmasıyla benzersiz standartlar bulunabilmekte.

 

 

E Sigara
6ohm Nord Bobin
4ohm Nord Normal
1 Adet Micro USB Kablosu
1 Adet Kullanım Kılavuzu
Pod Kit elektronik sigaralar arasındaki en özel tercihlerden birisi olarak ön plana çıkan modelin kullanımıyla birlikte buhar deneyimi gelişmiş seviyede yaşanabilmektedir. Tatmin edici seviyede geçişlerin sağlanıyor olması üstün performansının göstergesi oluyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni Haberler