Bo Plus Pod Mod Bo+ İncelemesini Okuyabilirsiniz

Gönderen

Yepyeni bir elektronik sigara dünyasına hoş geldiniz, bu cihaz ister e-sigaraya yeni başlayan biri olun, ister deneyimli bir kullanıcı olun, rahatça kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Stilinizde çığlıklar atan, fakat performanstan kesinlikle ödün vermeyen bir ürün arıyorsanız, hemen bugün BO Plus’ı denemelisiniz.

 

Günümüzde her sigara kullanan, sigara kullandığı için prestij kaybı yaşayabilmektedir. Hem sağlığınızı, hem sosyal statünüzü olumsuz etkileyen bu davranış nedeniyle daha fazla üzülüp, endişelenmeyin. BO Plus e-sigara sosyal statünüzü korurken, sigaranın verdiği zararı minimuma indirir. Fakat bu nedenle eziyet çekmeden, yokluk hissi duymadan başarıyı tadabilmeniz için üretilmiştir..

BO markası, BO ürününde yaptığı ilave detaylarla BO Plus modelini sizlere sunuyor. BO Plus BO One’ın muazzam başarısı üzerine inşa edilmiştir. Etkileyici bir performans ve harika lezzetler sunan yeni ve çok geliştirilmiş bir modüldür. BO Plus, tıpkı BO One gibi kullanımı kolay bir kapsül sistemidir.

 

 

Kısaca özelliklerini maddeler halinde sıralarsak;

Eşsiz tek kullanımlık sıvı kapsül içeren mod sistemi
Çok hafif ve ergonomik tasarımı
Hızlı USB-C Şarj
Aktif Puff Özelliği (tüttürme ya da üfleme özelliği)
Benzerlerine oranla daha uzun ömürlü (800mAh) batarya
Piyasada bulunan BO caps’leri ile uyumludur.
Boyutlar: 100 mm*24 mm*12 mm (Boyutlarının daha küçük olması sadece şıklığını arttırmaktadır. Performans ve lezzet açısından hiçbir şekilde fedakarlık etmenize gerek yoktur)
BO Plus Hakkında:
Yeni nesil elektronik sigara ile sizi tanıştırmalıyız.

BO markasının elektronik sigarası kiti; sizler için kullanımı kolay, sıkıştırılmış bir paket içinde bir dizi ileri teknolojik özelliği bir arada sunmaktadır.

Aynı zamanda buharlaştırıcının pırıltılı kaplaması ile yine buharlaştırıcıda bulunan mat görünümlü kısım , çok şık kontrast bir görünüm oluşturmaktadır. Ayrıca BO Plus modelinin yumuşaklık hissini de deneyimlemelisiniz. BO Plus, çok zarif ve kibar tasarımı ile görünümünüzdeki ekstra şıklığı tamamlayacaktır.

 

BO Plus buhar üretiminden ödün vermeden, yine piyasada bulunan BO dolum kapsüllerini kullanmaktadır. BO Plus da BO One’ın basit kapsül sistemini muhafaza etmektedir. Böylece maksimum kullanışlılık ve taşınabilirlik özelliğini de sizlere sunmaktadır.

BO kapsül (caps) serileri, farklı nikotin düzeyleri esas alınarak ayarlanmıştır. Bu yolla 45mg’dan 0 mg’a kadar seçim yapabilmenizi mümkün kılar.

Capsler çok farklı tatlar içerir. Tat konusunda rakiplerinden çok daha geniş bir yelpazeye sahiptir.

BO + aynı zamanda 70 cm.’lik bir şarj kablosu ile satışa sunulmaktadır. Bu sayede cihazınızı çalışırken, aynı anda şarj edebilirsiniz. BO Plus’ın yeni tasarlanan şarj kablosu bir devrim özelliği taşımaktadır. Bu kablonun, BO Plus cihazınızın 15 dk.’da şarj işlemini tamamlayabilen yeni bir USB-C bağlantısı da vardır. Çok kısa sürede şarj edebilmenin avantajını yaşarken, 70 cm. uzunluğun kullanım rahatlığını da bulunduğunuz her yerde hissedeceksiniz.

800 MAH batarya sayesinde, cihazınızı tek bir kez şarj edersiniz. Bu şarj size iki gün boyunca yeterli olur. Fark ettiğiniz gibi, inanılmaz uzun ömürlü bir batarya sistemine sahiptir.

BO Plus, bütün bunlara ek olarak çekiş gücünüzü gösteren, nefesinizi çektiğiniz sırada yanan bir LED göstergesine sahiptir. Aynı LED gösterge, cihazınızı şarj ederken de yanacaktır.

Yüksek kaliteli deri kılıf da teslimat sırasında size sunulmaktadır. Söz konusu deri kılıf, BO Plus’a ekstra bir dayanıklılık sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda lüks bir kıvrılma özelliği de sağlıyor.

Satışa sunulduğu sırada teslimat paketinde aşağıdaki parçaları da içermektedir.

 

 

1*BO Plus
1* USB-C Şarj Kablosu
1* BO Deri Kılıf
1* BO Altın RX-E Likit Caps
1* BO Arktik Mentol E Likit Caps (8 mg. Nikotin)

BO Plus Kapsülleri İçeriği
BO Plus Kapsülleri çok azaltılmış nikotin içermesine rağmen, piyasadaki sigaraların içerdiği katran, zift vb. zararlı maddelerin hiçbirini kesinlikle içermemektedir.

Kapsüller

Bitkisel gliserin
Propilen glikol
Nikotin
Çeşitli aroma maddeleri içerir
Her BO caps’i, rakibi olduğu e-sigaraların kapsüllerinin içerdiğinden, iki kat daha fazla kapasitede (1.5ml) e-likit tutabilir. Kapsüllerin içerdiği BO Plus’a özel olarak hazırlanan aroma maddeleri otantik ve tatmin edicidir.

BO caps’leri nikotin tuzlarından yapılmıştır. Nikotin tuzları, e-likit’in solunum sisteminize tatmin edici miktarda nikotin vermesini sağlar. Boğazda çok daha az tahribat oluşur. Ve kendinizi geleneksel sigaradan kopmamış hissedersiniz. Bununla beraber çok daha az zarar görürsünüz.

BO Plus (+) Fiyatı
Bo plus modellerini 200- 250 TL araligindadir

E-likit Set İçin Gerekli Bakım Koşulları

E-likit dolumu: E-likit, kullandığınız şişenin şişe büyüklüğüne ve kullanım sıklığınıza bağlı olarak birkaç gün ya da ayda bir doldurulmalıdır.

Değiştirilebilir piller: Performans seviyesinin ve buhar üretiminin azalmaya başladığını fark ettiğinizde, bataryanızı da değiştirmeniz gerekecektir. Genellikle bataryaları 2-3 ay (kullanımınıza bağlı olarak süre daha uzun da olabilir) kullanabilirsiniz. Değiştirmek istediğinizde tekrar temin etmeniz çok kolaydır.

Yedek clearomizer ve coil değiştirilmesi: E- likitinizi içeren, clearomizer tankı içinde küçük bir coil ( bobin)vardır. E- sigaranın içerdiği coil, en fazla 15 gün sonra işlevini yitirecektir. Bu noktada nerdeyse hiç buhar üretilmediğini ya da e-likitinizin yanık bir tat vermeye başladığını hissedersiniz.

Kullandığınız clearomizer tek kullanımlık olabildiği gibi, aynı zamanda değiştirilebilir bobinleri de içerebilir. Eğer tek kullanımlık ise, bütün clearomizer’i değiştirmeniz gerekir. BO Plus, genellikle değiştirilebilir bobinler (coil ) kullanımını tavsiye etmektedir. Böylece sadece yeni bir coil paketi almanız yeterli olacaktır.

Fakat istiyorsanız tek kullanımlık clearomizerli tipleri de vardır.

İlginizi Çekebilir

Yeni Haberler